Nieuwe Programmering van Frontier Radio

Tijdens de komende Frontier Gezondheidsdag in Amsterdam op zondag 15 september zal het startsein worden gegeven voor een nieuwe programmering van Frontier Radio waarbij bovendien het medewerkers team van Frontier Radio wordt uitgebreid.

Momenteel zendt Frontier Radio wekelijks uit gedurende twee uren op de donderdagavond via een internet stream met als gastheren Robert Velthuijsen en Peter Taams.

Vanaf 15 september wordt daar een programma aan toegevoegd.

Op de vrijdagavonden van 20 tot 22 uur zal een discussie programma plaats vinden onder leiding van Arend Zeevat (bekend van Argusoog Radio) waarbij actuele zaken worden besproken met ruggensteun van een deskundig panel, bestaande uit o.a. het Frontier Radio team (zie onder).

Frontier Radio zal trouwens live verslag doen van het reilen en zeilen op deze Gezondheidsdag, zodat bezoekers en radio luisteraars daardoor meteen goed kennis maken met deze nieuwe 'razende reporters'.

Frontier Radio is te beluisteren via de website van Frontier Radio (www.frontierradio.nl) en bovendien via een aantal andere webradio stations zoals Radio Sputnik (www.radiosputnik.nl).

Neem een kijkje op www.frontierradio.nl waar u ook alle eerdere afleveringen van Frontier Radio kunt beluisteren. Het team van Frontier Radio heet u alvast van harte welkom en wenst u veel luisterplezier!

Robert Velthuijsen       robert@frontierworld.nl
Maup Enthoven           maup@frontierworld.nl
Peter Taams                 peter@frontierworld.nl
Hermie Saeijs               hermie@frontierworld.nl
Arend Zeevat               arend@frontierworld.nl
Rob van der Zon           rob@frontierworld.nl
Anthony Migchels        anthony@frontierworld.nl

Voor meer informatie kunt u mailen met Robert of Maup. Bellen kan ook: 020-3309151